@atari_XE: Muszę cię…

10 lipca 2019
@atari_XE: Muszę cię wykupunktować pajacu.

1. Jeżeli rocznie ginie x tysięcy ludzi na drogach to jest to mniej lub bardziej smutna statystyka i tylko tyle. Jeżeli na drodze ginie twoja rodzina to podchodzisz do tego trochę inaczej. Wyjebanie bitmarketu to dla mnie zwykła nic nie warta „statystyka”. Gołemu współczuję i rozmawiałem już z nim dzisiaj na ten temat, ale chuj ci do tego.

2. Goły jest ofiarą…? Czego? No właśnie trochę ciężko na to pytanie odpowiedzieć. Niewiedzy? Wiedział. Trochę złe miejsce i zły czas jak sam napisał. Według mnie to zwykłe rozprężenie, było dobrze, mała szansa, że będzie źle to złamie jakieś tam bardzo rygorystyczne zasady. No ale bitcoin to wolna amerykanka. To jest dziki Meksyk. Bitcoin nie wybacza błędów (chociaż tutaj bardziej chodzi o ekosystem niż o samego bitcoina). Bolesna nauczka dla niego i mu tego współczuję.

3. Na tym tagu pisałem multum razy, że giełdy są jednym z największych wrogów bitcoina. Zawsze to powtarzam. To zło konieczne. Z pewnością znajdą się ludzie, którzy potwierdzą co pisałem. Nienawidzę giełd, chyba, że są zdecentralizowane. Głęboko wierzę, że za 10-20 lat giełdy nam nie będą już potrzebne. Pisałem, żeby nie trzymać pieniędzy na giełdach, a jak trzymasz to bierzesz całe ryzyko na siebie, a raczej ktoś chwyta twoją kasę do ręki.

4. Skoro starzyzna siedziała na bitmarkecie, a ja głupi nowicjusz holduje, to pewnie ta starzyzna wiedziała jak się ubezpieczyć na wypadek strat. A jak nie to co ja poradzę? Czego oczekujesz? Że przestanę zwracać uwagę na to, że giełdy są chujowe i trzymanie tam pieniędzy jest chujowe? Czego oni mogą mnie uczyć w bitcoinie z całym szacunkiem do nich? Trejdowania? Jestem lamusem od trejdowania, nigdy się tego nie tykałem, bo nie umiem i się nie znam. Więc chuj wiem czego ty oczekujesz po tych słowach, że ktoś tam siedzi od lat? Że klękne przed nim xD?

5. Kto ci napisał, że jestem programistą? Czyżbyś masowo śledził moje posty? Ty z bandą frajerów typu skiter i thermon już próbowaliście stalkować cybera wypytując ludzi na privach o jego dane. Myślisz, że tego nie wiem lamusie? Chcesz jakieś dane ode mnie to napisz wprost frajerze, a nie śledzisz codziennie moje posty i udajesz, że cie chuj to interesuję. Notabene wszystko co piszę na wykopie jest publiczne xD i nie pisze niczego co może być wykorzystane przeciwko mnie. Możesz mnie w dupe pocałować patałachu xD. Siedzisz bodajże od 6 lat w bitcoinie i chuja na tym zrobiłeś. Bo jak wchodziłeś do bitcoina to musiałeś się na klasówke z przyry uczyć, a teraz strugasz pajaca. Zajmij się swoimi haxami w pythonie xD.

6. Za to ty dużo napisałeś xD. Jesteś lamusem i klaunem tego tagu.

7. @nastynas i boli cię, że udzielam się na innych tagach? Bitcoin jest dla wszystkich lamusie. Czy tego chcesz czy nie.

8. @Naczelny_Cenzopapista Goly wiedział, ałe zignorował bezpieczeństwo na rzecz praktyczności i miał zwyczajnego pecha, że na niego trafiło.

9. Jak ktoś chciał dokupić za 100 tys. zł dla holdowania to mógł kupować przez 20 dni po 5 tys. dziennie. Więc przestań pierdolić, że sami holderzy potracili na bitmarkecie. Stracili tylko spekulanci i ci, którzy zignorowali ryzyko no i jeszcze ignoranci.

10. Nie pisz do mnie więcej i mnie nie wołaj.

#bitcoin

No Comments

Comments are closed.