Ci ludzie nie mają prawa zdać…

25 kwietnia 2020
Ci ludzie nie mają prawa zdać sobie sprawy, jak wygląda zwykłe życie, bo oni po prostu są pasożytami. Kończą studia, nie pracują nigdzie, dostają jakąś posadę asystenta-spierdoksa i tak po znajomości się włóczą, będąc różnymi przydupasami, aż dostaną się na stołki. Cały czas mają wysoką pensję i dietę.

Więc oni sobie powiedzą „Siedźcie w domu dwa lata” albo, że odmrożą gospodarkę za kilka miesięcy, bo im się wydaje, że pieniądze to spadają z nieba (albo kasa podatnika jest nieograniczona) i tak sobie można żyć i hajs na opłaty rachunków rośnie na drzewach. Jeszcze trochę i kolejne firmy pozwalniają pracowników, poupadają.

A ten ich chujowy plan generalnie to tylko i wyłącznie gra na zwłokę i podejście na „zobaczymy co się wydarzy”. Handel,usługi,turystyka, wszystko jest w czarnej dupie i prędko się nie odbuduje, ale pan minister powie, że może i na jesień szczyt zachorowań, w sumie chuj wie, siedzieć 2 lata w domach, odmrażanie gospodarki jak będzie lepiej, a Morawiecki chce podnosić podatki XDDDDDDDD

#koronawirus #polska #niebieskiepaski #gospodarka #4konserwy

No Comments

Comments are closed.