Co najzabawniejsze w…

31 sierpnia 2019
Co najzabawniejsze w naczelnych shiciarzach to podniecacie się tym mixowaniem BTC i piszecie o nim wiecznie… Bo was boli że to po prostu działa. Nawet chainalysis ostatnio to przyznał i że nie daje rady wyśledzić tych btc.

Wszystkie skradzione BTC, wszystkie BTC przechodzące przez dark markety są skutecznie mixowane i nieważne jak wielki macie ból dupy i ile będziecie temu zaprzeczać, nie zmienicie tego w żaden sposób. Ok 4% tx w Bitcoinie to mixowanie i nikt nie ma przez to żadnych problemów.

To i tak początek i się dopiero wszystko rozwija. Genialna implementacja zero-linka w samouraiu to majstersztyk. Każdy mix ma maksymalny stopień entropii jaki można uzyskać za każdym razem i nigdy nie ma żadnego determistycznego powiązania z btc pre i post mix.

Dodatkowo mamy transakcje cashoot, które nie tyle mixują co robią coś o wiele lepszego czego ŻADNA inna kryptowaluta nie ma. Bez pozostawienia żadnych śladów tych działań, celowo tworzą transakcje które wprowadzają analitykę blockchaina w błąd. Nie ukrywają po prostu tego gdzie przesyłamy BTC, ale tworzy transakcje które wyglądają że przesłaliśmy je zupełnie gdzie indziej niż faktycznie miało to miejsce. Jeżeli tylko będą powszechniej używane to cała analityka blockchaina będzie gówno warta, bo nie da się rozpoznać która tx to stnoeaway a która cashot. Która po prostu zwiększa anonimowość a która jest oszustwem. Nie ma najmniejszego śladu który pozwala je odróżnić od siebie…. I to są zwykle tx złożone z kilku inputœw i outputów a nie mixowanie. Jest stosowane podczas zwykłych transakcji z portfela.

Dla przykładu cashotem można stworzyć prosta tx z której nie można w żaden sposób wywnioskować jaka jest prawdziwa wartość tx. Żaden input, żaden output oraz ich sumy nie dają prawidłowej wartości. A to zwykle ulepszenia podczas wysyłania tx z samouraia a nie celowe mixowanie BTC. Nawet tu wrzucałem przecież przykładowe tx z zagadkami…

Doskonałe protokoły mixowanie jak np. Tumblr i inne cały czas są rozwijane.

SAMO LN NATYWNIE JEST DOSKONALE ANONIMOWE I PRZEBIJA KAŻDY INNY ISTNIEJĄCY PROTOKÓŁ ANONIMIZACJI. Nieważne czy to zk-snark, czy ringi w Monero. LN ma to natywnie a nie trzeba tego celowo robić jak w innych waszych scamach. Każda tx jest anonimowa i prywatna w doskonały sposób. Za darmo, natywnie, zawsze…

Wracając do shiciarskiego Monero, to najlepsze że na nim jest tak mało tx że w większości wypadków wszystko widać jak na dłoni. Jest skuteczne jedynie kiedy w blokach jest więcej innych tx… Im mniej używane Monero, tym mniejsza anonimowość a fakty są takie że mało jest ono używane. Do tego absurdalne rozmiary tx. Kilkadziesiąt razy większe niż na MimbleWimble.

Możecie tu robić swoje żałosne spektakle i robić z siebie nadal idiotów twierdząc że to nie działa, gdzie to nie jest kwestia wiary a faktów, możliwych do udowodnienia matematycznie i niezaprzeczalnie. Wszyscy doskonale wiedzą widzą że anonimizacji tx na BTC jest po prostu skuteczna.

Wasze ujadanie i zaprzeczanie temu jest żałosne i pokazuje tylko jak was boli prawda na ten temat, bo doskonale zdajecie sobie z tego sprawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcecie wyniki entropii? Też tu już pokazywałem jak znaleźć mocy whirpoola i jak sprawdzić ich entropię oraz determistyczne powiązania, których nigdy nie ma. Ja mam po swojej stronie fakty i matematykę, wy bezzasadne ZAPRZECZENIE, WYPARCIE BEZ ŻADNEGO ARGUMENTU.

Każdy wasz wpis na temat mixowania BTC jest miodem na me serce bo im więcej nieudolnego wyśmiewania przez was, tym bardziepokazuje że widzicie że jest ono skuteczne i macie soczysty ból dupska… Dawajcie jeszcze. Zaprzeczanie jak idioci dalej… Shiciarze są tacy komiczni, nigdy żadnych argumentów.

#bitcoin #kryptowaluty #monero #ethereum

No Comments

Comments are closed.