Dlaczego nie będzie MILIONA $…

8 sierpnia 2019
Dlaczego nie będzie MILIONA $ za BTC?

Nie oszukujmy się. Bitcoin nie rośnie dzięki zwykłym ludziom, inwestorom z drobnym kapitałem. Cena rośnie tylko dlatego, że na rynku są bardzo doświadczeni i bogaci inwestorzy. To oni kreują rynek i „trzepią leszczy”. To oni pompują kurs i robią dumpy. Strategia jest bardzo prosta, wywoływać w ludziach strach przed odjeżdżającym pociągiem, który zawiezie ich do krainy milionerów oraz strach przed dużymi spadkami. Na tym bogaci manipulancie mogą zarobić najwięcej i najostrożniej.

Dlaczego tak?

Okej, powiedzmy, że jakiś grubas dba o kurs, aby regularnie rósł, cena osiąga 40tys. $, później 50k$, starzy HODLerzy robią DUMPy w tym czasie, gruby inwestor traci tak tylko miliony i nic z tego nie ma. A teraz przy cenie 10tys. $ kieruje kursem jak chce. Może stawiać ile chce shortów, ile chce longów i ciągle na tym zarabiać, bo to on decyduje co się stanie za 15 minut. Regularnie, bezpiecznie, powoli, tak się robi ogromne pieniądze. Dlatego kurs będzie się ciągle wahał w granicach 6-12tys. $ bo to dobrze wykalkulowana bezpieczna i przystępna granica do łatwej manipulacji kursem i zarabiania dużych pieniędzy.

To nie będzie MOONa?

Nie będzie. Tak samo jak nie opłaca się ludziom leczyć raka/AIDS, tak samo nie opłaca się robić MOON-a. Nikt nie będzie ryzykował swoich pieniędzy. Owszem, są szanse na jakieś 20-30tys. $ jeżeli grubi dobrze zagrają rynek i wywołają bull run, ale to będzie nie prędzej niż za 3-5 lat. Obecnie sporo ludzi wie już na czym to wszystko polega, wielu straciło. Muszą zapomnieć, muszą pojawić się nowi (młodzi głupi) gracze, którzy zostaną wyleszczeni.

No, ale BAKKT, instytucjonalni

Tak, to typowe ruchalnie frajerów. BAKKT, to futures, czyli kontrakty terminowe, znowu grubi robią z kursem co chcą i zbierają żniwa od zwykłych nic nie świadomych ludzików. Taka prawda, takie życie. Zawsze tak było, że zarabiali cwani, tak jest i będzie. Bitcoin istnieje od 10 lat, a od prawie prawie 4 lat widzimy gdzie mamy osiągnięty sufit (20k$) i w jakich okolicach cena ostatecznie się ustabilizowała (6-12k$). W tych rejonach wielokrotnie będą się teraz odbywać pump and dump. Na tym polega ta gra. Nie wierzcie w darmowy pieniądz, nie wierzcie w milion $ za BTC, nie bądźcie naiwni i głupi.

#bitcoin #kryptowaluty

No Comments

Comments are closed.