Dzban @OPcodeRTI dał mnie na…

8 marca 2020
Dzban @OPcodeRTI dał mnie na czarną, bo on nie będzie rozmawiał ze mną w kwestiach medycznych. Teraz mając mnie na czarnej temat porusza i robi wpisy o mnie, gdy nie mogę mu odpowiedzieć.

https://www.wykop.pl/wpis/47814855/nie-nie-koronawirus-wg-antyszczepionkowca-dantemay/

Chciałem Ci powiedzieć, że po pierwsze, jesteś żałosny.
Po drugie jesteś zbyt cienki między uszami.
Po trzecie zwyczajnie głupi.

I nie ma żadnej epidemii to zwykla grypa

Tu masz potwierdzenie swojej głupoty. I to już pomijając, że ja nic takiego nie napisałem, bo koronawirus to nie wirus grypy tylko wirus przeziębienia. Ale dla głupiego co za różnica czy grypa czy przeziębienie. I tu i tu się kaszle.

SARS-Cov-19 jest wirusem przeziębienia i nie różni się zbytnio od innych koronawirusów wywołujących przeziębienie. Różnica jest tylko medialna. Spierdolenie ludzi. Przeziębienia (jak i inne choroby) zabijają starszych ludzi z problemami zdrowotnymi i tak samo jest z przeziębieniem nazwanym Covid-19. Tylko wykryli nowy szczep i postanowili zrobić panikę.

Jeśli nie ma się nowotworu, poważnego nadciśnienia, przewlekłej choroby układu oddechowego, cukrzycy lub choroby układu krążenia w szczególności w powiązaniu z wiekiem powyżej 50 lat to nic nie grozi z powodu SARS-Cov-2. Tak to już jest, że choroby takie jak grypa i przeziębienie zabijają ludzi schorowanych w podeszłym wieku.

Śmiertelność grypy wynosi od 0,1 do 0,5%. W 2018r. były te górne pułapy widełek. Zmarło tylko w USA 80 tys ludzi. I nie było żadnej paniki.

Śmiertelność koronawirusa – LICZONA TYLKO NA PODSTAWIE PRZEBADANYCH PRÓBEK wynosi około 3,4%. A więc pomijając w ogromnej mierze osoby niezdiagnozowane, które chorobę przechodzą lekko, albo nawet bezobjawowo lub została ona pomylona z czymś innych.

Oznacza to, ze jest ona drastycznie zawyżona. Dane dotyczące osób, które przeszły chorobę niezauważone przez służby medyczne, zliczane na postawie wykrywania odpowiednich przeciwciał na tego koronawirusa, będą spływać dopiero za kilka miesięcy. Ale wtedy będzie już po temacie. Kiedy sprawa nie będzie już medialna, będzie można ogłosić, że śmiertelność jest porównywalna z grypą, albo wręcz mniejsza.

I tak (tylko na podstawie zdiagnozowanych przypadków):
Śmiertelność światowa: 3,4%
Światowa wyłączając Chiny: 2%
Francja (5 kraj z największą ilością zachorowań) 1,68%
Biorąc tylko drugi kraj w kolejności pod względem ilości zachorowań, ale za to bardzo rozwinięty, czyli Korea Płd: 0,68%
Niemcy (6 kraj z największą ilością zachorowań): 0%

Ogólnie 83 kraje na 103 w których wystąpił SARS-Cov-2 nie mają ani jednego zgonu.

Belgia, Szwecja, Norwegia, Singapur, Austria – już minimum 100 przypadków i zerowa śmiertelność (statystycznie powinny być przynajmniej 2 zgony).
W Singapurze to już nawet 2/3 wyzdrowiało (90/138).

Malezja, Bahrajn, Grecja, Kuwejt, Kanada, Islandia – już minimum 50 przypadków i zerowa śmiertelność (statystycznie powinien być przynajmniej 1 zgon).

#kryptowaluty #bitcoin sorry za taki, ale uznał, że musi mi na nich dołożyć, więc powielam.
#koronawirus

No Comments

Comments are closed.