Dziś Walentynki, święto…

14 lutego 2020
Dziś Walentynki, święto zakochanych, najgorszy dzień dla ludzi takich jak atari czy romek, których nie da się kochać i sami są temu winni, bo nie są w stanie uwierzyć w żadne idee, obojętnie czy to miłość czy niezależny środek wymiany wartości.

Gdyby każdy myślal tak jak ci dwaj, świat szybko przestałby istnieć. Każdy położyłby sie na ziemi, stwierdzając, że nie ma sensu w nic wierzyć ani nic robić, skoro lightning network wciąż nie działa optymalnie a konstytucja jest łamana!

Dlaczego wchodzą na ten tag? Bo wyobrażają sobie siebie jako tego kolesia z wideoklipu od Radiohead, który w heroicznym niemalże wysiłku opowie całemu światu (wklejając tu fekalne memy lub pseudoprawdy) o tym, dlaczego bitcoin nie ma sensu, wszyscy mu uwierzą i dołączą do niego w jego dekadenckim, smutnym jak pizoIa szarym świecie.

Mentalność, która sprawia, że Atari zapytany przez dziewczynę o randkę powie jej, że ewentualnie tylko seks, bo żadna miłość i tak nie ma sensu, bo nie przetrwa, bo jej zdjęcia będą mu zajmować za dużo miejsca w telefonie, bo ktoś może wyśledzić drogę, którą będą szli i ich znaleźć, bo miłość zjada za dużo jego energii i jest marnotrawieniem zasobów i jest nieekologiczna, bo może zostać zhakowana przez FBI albo CIA, bo w niedalekiej przyszłości zagrożą jej gumowe lale kwantowe, bo kryminaliści też kochają a on się brzydzi przestępstwami i widzi tu związek logiczny, bo nie podoba mu się fakt, że na świecie jest ograniczona ilość dziewczyn i lekka inflacja by tu pomogła, bo ostatecznie żaden rząd nigdy na to nie pozwoli by byli razem, więc niech przestanie pompować tą żałosną miłosną bańkę i niech spieroIala.

Zatem moi drodzy, cytując klasyka z reklamy, nie bądźcie jak atari i romek, ale kochajcie się i wierzcie w coś

pokaż spoiler na przykład w ewangelię według świętego pawla74 :)

w załączniku atari w swojej wizji robiący dramę o jakieś z dupy wymyślone wady bitcoina (w jego wizji cały świat daje jeIoanie o jego wysryvvy)

#bitcoin #kryptowaluty

No Comments

Comments are closed.