Nie jest możliwe że ten wirus…

3 kwietnia 2020
Nie jest możliwe że ten wirus powstał w wyniku losowych mutacji.
To jest projekt, który składa się przynajmniej z trzech i powstał w laboratorium wojskowym. A właściwie wygląda na to, że został od początku do końca zaprogramowany.
Technologia CRISPR pozwala edytować pojedynczy gen w genomie, teraz m.in. wirusy mogą być programowane dokładnie tak samo jak wirusy komputerowe. W Wuhan gdzie zaczęła się epidemia w 2015 roku otwarto ośrodek Biological Safety Level 4 w którym można prowadzić badania nad pałeczkami wąglika, wirusem Ebola, czy gorączką Lassa.
Nie wiem jeszcze kto kogo i dlaczego, tzn przypuszczenia że to nie USA chciało zaatakować Chiny tylko Chiny USA.
Chiński kontrwywiad dobrze wiedział co się stanie i był w stanie poświęcić swoją siłę żywą. Możliwe że to nie przypadek że w USA to się rozwija w takim tępie – oni nie byli szczepieni przeciw gruźlicy a z coraz większej ilości informacji wynika że ta szczepionka decyduje o tym jak przebiega zakażenie.
Inna możliwa opcja to już dawno promowana przez Billa Gatesa, Bezosa i innych depopulacja (przekazy w ich wystąpieniach i wypowiedziach do tej pory publicznie dostępnych) upadłych krajów/krajów trzeciego świata – najpierw pchali tam ogromne środki żeby pomóc, Gates filantrop próbuje wyczarować tam czystą wodę i jakiekolwiek warunki do rozwoju ale się nie da. Czeka nas napływ imigrantów z tamtych rejonów w setkach milionów bo coraz bardziej dostrzegają nasze iPhony, zorganizowanie, po prostu cywilizacje. Też są ludźmi i też tego chcą, ale faktem jest że kolor skóry człowieka ma związek z jego inteligencją* i zachowaniem* – dlatego tamte rejony nie są w stanie się rozwinąć, dlatego RPA błagało kiedyś farmerów by wrócili bo umrą z głodu. Dlatego kręcimy bekę z helikopterów zrobionych z kartonu, po prostu monkey see monkey do.
Dlatego cały świat jest zagrożony, dlatego trzeba coś z tym zrobić.

pokaż spoiler #polska #europa #swiat #koronawirus #wirus #2019ncov CC: @cazzanomore @qwerzzz @BiauekPan

* – picrel

No Comments

Comments are closed.