Ogarnijcie się i popatrzcie…

8 lipca 2019
Ogarnijcie się i popatrzcie sobie chociażby na wolumen jaki miał miejsce przy ostatniej bańce na 19k$.
Aktualnie 1W na poziomach 5-12k$ mamy średnio 100tys. BTC
W poprzedniej bańce 1W na poziomach 5-12k$ mieliśmy średnio 400tys. BTC.
Przewija się 4x mniej pieniędzy. To pusta bańka, wydmuszka, dużo gorsza jakościowa niż poprzednia. Może paść zdecydowanie szybciej niż tamta z większym hukiem.

Nie ma kto ciągnąć dalej kursu w górę. Po zrobionych ponad 300% od grudnia 2018, bez żadnych korekt przychodzi czas na prawdziwą korektę.

Radzę się 10x zastanowić, spadek do 6tys. $ jest bliski. To była bańka ciągnięta przez kilku grubasów. Jeżeli ktoś chce wchodzić teraz w BTC do zdecydowanie odradzam. Poczekajcie na przebicie 13tys. $ (nie będzie to miało miejsca). Zagwarantujcie sobie większą pewność pozycji.

W BTC siedzę od lat i widzę różne schematy, przeżyłem kilka baniek na BTC. Widzę wolumeny, widzę dziwne zagrywki, śledzę historię rozwoju projektu BTC. Jesteśmy obecnie w ślepym zaułku. BTC nie czeka już nic dobrego przez najbliższe 1-3 lata. Okazją do zarobku będzie zakup BTC 5-3 miesiące przez halvingiem w maju 2020. Teraz będzie okazja żeby kupić na LONG po spadku na 6tys. $. Tak działa krypto, tak działa ten rynek BTC.

Nie wierzcie załadowanym w BTC. Oni będą pisać o 20tys. $ o 40tys$ i 100tys. $. Niestety, ale trzeba mieć filtr na tego typu opinie i nie sugerować się nimi, patrzeć tylko na wykres, na wydarzenia BTC i newsy. Nie ma obecnie nic dobrego w tej materii.

Badanie dwóch Kanadyjskich psychologów, przeprowadzone podczas wyścigów konnych, wykryło pewną zdumiewającą prawidłowość. Bezpośrednio po obstawieniu wybranego konia ludzie byli znacznie pewniejsi jego wygranej niż bezpośrednio przed wykupieniem zakładu. Oczywiście, obiektywnie rzecz biorąc, szanse wcale nie uległy zmianie – był to wciąż ten sam koń, na tym samym torze, w tej samej gonitwie. A jednak w umyśle obstawiających szanse te znacznie wzrosły wskutek samego wykupienia zakładu.

[…]

Kiedy dokonamy już wyboru, uruchamia się wewnątrz nas silny nacisk na zachowanie konsekwentne i zgodne z tym, w co już się zaangażowaliśmy. Naciski owe prowadzą nas do postępowania w sposób usprawiedliwiający naszą wcześniejszą decyzję. Po prostu przekonujemy samych siebie o słuszności podjętej decyzji, co niewątpliwie poprawia nasze samopoczucie.


Wywieranie wpływu na ludzi. Cialdini Robert

Inwestowanie to zawsze ryzyko i decyzja zawsze należy do was. To wasze pieniądze.

#bitcoin #kryptowaluty

No Comments

Comments are closed.