Trump mówi o lipcu, sierpniu….

5 kwietnia 2020
Trump mówi o lipcu, sierpniu. Inni specjaliści na zachodzie o 2-3 miesiącach. Polska jest trochę z tyłu czyli ma opóżnienie. Pesymiści wymieniają koniec roku. Czy myślisz, że przy tak długim oraniu gospodarki nie będzie problemu z wypłacalnością państ? Czy rządy nie wyciągną ręki po twoje pieniadze i oszczędności na koncie? Jeżeli ktoś by mi powiedział trzy miesiące temu, że państwo zabroni nam wychodzi lada moment z domu to bym nie uwierzył. Gdy dzisiaj mówię, że dobiorą się do twoich pieniędzy to pewnie nikt mi nie uwierzy.

Czy dobiorą? Nie wiem. A czy mam jakąś receptę na to? Chyba tak. Złoto? Spróbujcie dzisiaj dostać złoto. Dealerzy decydują czy dostaniesz złoto czy nie. Cała masa pośredników, decydentów i regulacji. Dlatego ja zainwestowałem w cyfrowe złoto czyli bitcoina. Rządy mi teraz mogą skoczyć. Oczywiście to nie jest reklama. Rozważ tylko, że rządy będą zdolne w imię kryzysu pobrać kilka, kilanaście, a nawet kilkadziesiąt procent z twojego konta. Nie straszę tylko poddaje taką opcję pod dyskusję.

Owszem, jeśli PiS coś takiego wprowadzi to wybuchnie niezadowolenie. Ale gdy takie głosy pojawią się na arenie międzynarodowej i wielkie mocarstwa tak zadecydują to opinia publiczna powie, że tak trzeba i cyk…

#pieniadze #bitcoin #finanse #oszczedzanie #zloto #kryzys #koronawirus

No Comments

Comments are closed.