Unia zajmuje się pierdołami…

17 lutego 2021
Unia zajmuje się pierdołami jak plastikowe słomki, kubeczki i inne pierdoły a nie zajmuje się prawdziwymi problemami jak miliony graczy, którzy razem zużywają więcej energii elektrycznej niż całe Niemcy, Australia, Atlantyda i Bitcoin razem wzięte!

Powinno się zdelegalizować idiotyczny gaming natychmiast. Marnują ogromne ilości energii na całkowicie bezsensowne obliczenia grafiki w niepotrzebnych nikomu gierkach. Na dodatek cały czas rosną im wymagania. 4k, raytracingi i 60fps a producenci kart graficznych z generacji na generację dopierdalają wincyj rceniuff! Widzieliście ostatnio kartę graficzną? Jebana maciora ledwo do obudowy się mieści. Niektóre już ciągną ponad 400W. a to tylko sama karta graficzna! To samo z konsolami. PS4 Wszystko na niepotrzebne nikomu obliczenia dla pasożytów, którzy siedzą wpatrzeni jak zombie w ekrany, a teraz mają wymówkę, że pandemia straszna na zewnątrz. A chyba nie chcemy mieć tu drugich Włoch ヽ( ͠°෴ °)ノPrzez produkcję GPU, ASICe do kopania Bitcoina są wyprzedane już do października! A przydałoby się zrobić coś pożytecznegop, pokopać transakcje, udrożnić mempool rozwiązując sudoku… Jeśli chcesz chcesz kupić używaną koparkę, to ceny jak za prezydenta.

Mam nadzieję że przejdzie ta ustawa i grać będzie można tylko z licencją w gry tekstowe bez grafiki, bo coraz więcej fanatyków pcha się do zabawy. Jakieś tekstury, polygony, shader.y Na chuj ci to? RPG służy pobudzaniu wyobraźni, wszelkie efekty graficzne są absolutnie zbędne. Do grania wystarczy tylko tylko tryb tekstowy. Oszczędzaj ram gdziekolwiek jesteś (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#kryptowaluty #bitcoin #pcmasterrace #gry #technologia

No Comments

Comments are closed.