Pamiętam czytałem kiedyś taki…

7 czerwca 2021
Pamiętam czytałem kiedyś taki artykuł na początku lat 90 o „infostradzie” zdaję się w wyborczej. Było oczywiście o internecie którego w Polsce wtedy nie było.

Gadałem potem o tym z kumplem pijąc wino na ławce w parku. On był punkiem, ja metalem. On przeszedł kilka dużych korpo informatycznych na stanowiskach zarządzajacych min Comarch, ja też przeszedłem kilka korpo w tym największy bank na świecie. Wtedy pijąc to wino patykiem pisane wiedzieliśmy że nadchodzi przełom.

Kilka lat temu, już nie pamiętam czy w FT czy Wired był artykuł po którym miałem podobny skurcz żołądka, jak wtedy po tym słabym winie. Nie chce mi się go szukać ale opisywał on rzeczywistość, która już się zaczęła w #kryptowaluty .

To co było dla mnie najważniejsze w tym artcie to fakt że swiat produktów finansowych przyśpiesza. Że będziemy zasypywani nowymi produktami tj jesteśmy obecnie zasypywani guwnocoinami na BSC. Będzie mnóstwo różnych produktów i okazji finansowych które będą pojawiać się i znikać w sekundy, w sekundy w sensie dosłownym.

Wśmiewany tu @ZADYMIARZ_PL pokazał wam swoim botem zajawkę przyszłości.

Uczcie się od takich jak on bo w przyszłości tylko boty będą miały szansę na zgarnięcie zysków. Klikacze będą jak ekwiwalent wysyłania zleceń na giełdę pocztą polską , bimbaj xd.

Następne bańki będą być może tak szybkie że nie zdążycie trezora po tym hujowym krótkim kablu podłączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiadam Wam tak będzie.

#bitcoin #guwnowpis

No Comments

Comments are closed.