Podsumowanie Miesiąca w…

5 grudnia 2020
Podsumowanie Miesiąca w Wiadomościach TVPiS: Listopad 2020 #tvpiscodzienny serdecznie zapraszam do obserwowania

Zwalczamy pandemię koronawirusa, mechanizm praworządności UE chce nas zniewolić, sytuacja gospodarcza jest świetna, na Strajku Kobiet uczęszcza jedyne skrajne lewactwo, zmanipulowana młodzież na zlecenie, a w kraju będzie tylko lepiej. Tak wiadomości TVPiS przedstawiały sytuację w listopadzie.

Kalendarz Koronawirusowy w świecie TVPIS

W połowie tego miesiąca napisałem obszerne podsumowanie, jak TVPiS przedstawiała sytuację z koronawirusem w naszym kraju od Maja do Listopada. Bardzo łatwo można z niej wychwycić zmianę narracji, niespełnione obietnice i zakłamywanie rzeczywistości. https://www.wykop.pl/wpis/53603539/kalendarz-koronawirusowy-sytuacja-z-covid-w-polsce/

Wyniki głosowania na Goebbelsy Miesiąca Widzów

1 miejsce: Mechanizm Praworządności to zło: 301 głosów na wykopie + 34 głosy na Twitterze = 335 głosów
2 miejsce: Świetna sytuacja gospodarczo-pandemiczna: 188 głosów na wykopie + 26 głosów na Twitterze = 214 głosy
3 miejsce: Prześladowanie Strajku Kobiet: 114 głosów na wykopie
4 miesce: ProTrumpowska narracja w Wyborach USA: 38 głosów na wykopie + 11 głosów na Twitterze = 49 głosów
5 miejsce: Pokojowy Marsz Niepodległości, zła policja: 34 głosy na wykopie + 11 głosów na Twitterze = 35 głosów

Link do głosowania na Twitterze: https://twitter.com/TvPiSCodzienny/status/1334461426342244354
Link do głosowania na wykopie: https://www.wykop.pl/wpis/53983135/glosowanie-na-goebbelsy-miesiaca-widzow-listopad-2/

1 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53243415/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-1-listopada-20/

Akcja Niestrajkuje (Brązowy Goebbels): Złe media nawołują do protestów, wulgarna gimbaza i lewackie fundamentalistki. Większe wsparcie rządu dla niepełnosprawnych, przez ostatnie lata się zwiększała pomoc. Programy społeczne dla samotnych matek i niepełnosprawnych.

Atak na polskie wartości (Brązowy Goebbels): Każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy, ale zamiast merytorycznych haseł jest agresja i przemoc. Organizatorzy chcą pokojowych protestów, ale agresywne zachowania wymykają się spod kontroli. Sędzina zastosowała tylko dozór policyjny wobec agresora, to przychylność dla protestu.

3 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53291733/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-3-listopada-20/

Perspektywy dla młodych Polaków ZŁOTY GOEBBELS: Strajk Kobiet jest zły. Agresja i ataki na kościoły. Lewica wyciąga młodych na ulice, by atakować rząd. W 2007 Tusk wygrał wybory i obiecywał wszystko wszystkim i było źle, wykształceni do krajów UE wyjeżdżali masowo na zmywak. Rząd Tuska anty głos młodych osób, opozycja PiS była pro młodzi i 500 plus, 13stka, 0 pit, spadek bezrobocia, a tego żaden poprzedni rząd nie zapewnił. Frekwencja młodych coraz niższa, bo młodzi mają dość skrajności na protestach.

Dystans, dezynfekcja, maseczka (Srebrny niewidzialny Goebbels): Brak ważnej (w kontekście atakowania PO) informacji, że Rabiej został wywalony ze stanowiska przez Trzaskowskiego. Dziś ponad 19 tys zarażonych, ponad 220 zgonów. Kolejne szpitale tymczasowe są budowane. Trzaskowski miał kontakt z chorym na covid19, był na proteście 2 dni temu, poszedł na L4 na początku pandemii.

Polacy przeciw atakom na Kościół (Srebrny Goebbels): Sondaż w tej sprawie. Strajk Kobiet sprofanował grób, znieważył pomnik etc. Protest nie ma nic wspólnego z merytoryczną dyskusją o aborcji. Lempart woli psy niż dzieci, jest przeciw niepełnosprawnym.

4 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53327733/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-4-listopada-20/

Protesty spowodowały wzrost zakażeń ZŁOTY GOEBBELS: Dziś 24692 zarażeń, 373 zgony,8974 wyzdrowiało. Ministerstwo Zdrowia: system zdrowia na granicy wydolności, rozbudowujemy go, hamulec awaryjny. Siewcy śmierci chodzą na protesty, zgromadzenia są złe, maksymalny dystans społeczny!

Opozycja wykorzystywała młodych Polaków? ZŁOTY GOEBBELS: Strajk kobiet nie ma nic wspólnego z merytoryczną dyskusją o aborcji, Polacy są za życiem. Atak na historię, wartości, kulturę i Kościół. Opozycja krytykuje za złą ochronę zdrowia i restrykcje, a sami prowokują protesty. Rządy PO w 2007: wyjeżdżanie młodych do innych krajów UE, porzucenie młodzieży, afery. PiS jest Super, 5 Kaczyńskiego, 0 pit i wiele projektów pomaga młodym.

Alarm! Aborcja znaczy śmierć ZŁOTY GOEBBELS: Niesamowicie prymitywna gra na emocjach, bo jednostronna. Emocje kobiet żyjących całe życie z niepełnosprawnymi ich samotność, brak pieniędzy i problemy: tej strony medalu już nie ma.

Zagraniczny urlop w czasie zarazy (Srebrny Goebbels): Usprawiedliwianie się zła sytuacją służby zdrowia w Warszawie złym Trzaskowskim. Trzaskowski od miesięcy krytykuje rząd za brak profesjonalizmu w walce z pandemia, a sam nie jest w pyte, był na proteście, a teraz jest na kwarantannie.

Wybory w USA, zły Biden (Brązowy Goebbels): Porównanie zwycięstw w dużych miastach Bidena, jak w analogicznej sytuacji do Trzaskowskiego: Dobrze mniejsze miejscowości, złe większe miejscowości i media.

Tajemnice majątku Marty Lempart (Brązowy Goebbels): Tajemnice Majątku: jeden budynek. TVP wiele produkowało takich materiałów, które atakowały, a potem nic się nie działo. Przypominam sprawę wydatków Warszawy i zatoki sztuki: tematy głośne, oskarżeń mnóstwo i zniknęły.

5 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53352915/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-5-listopada-20/

Gwałtowny wzrost zarażeń po protestach ZŁOTY GOEBBELS: Problemem nie jest brak miejsc, a brak lekarzy i protest. Zapasy są. Zerwanie kontaktów społecznych to recepta na covid. Premier apeluje o protestowanie w innej formie.

Tragiczne skutki działań opozycji ZŁOTY GOEBBELS: Protestujący mieli związek ze wzrostem zarażeń. Młodzi się bawią i są lekceważący. Rząd podejmuje bardzo trudne decyzje, ogranicza mobilność i nieodpowiedzialne jest zachęcanie do protestów. Opozycja gra zdrowiem i życiem Polaków. Namawiają przy 30 tys zarażeń, a straszyli wyborami.

PL biznes walczy z koronakryzysem (Srebrny Goebbels): Skurczenie gospodarki PL o 3.6 proc, ale się odbijemy w następnym miesiącu. Lepiej niż w wiosenne prognozie, Pomoc rządu jest super.

Pytania o majątek Marty Lempart (Srebrny Goebbels): Przyrównywanie sprawy kamienicy do reprywatyzacji. Zarzucanie jej wiele ad personam. Jej przedsiębiorczość przedstawiana jako wada i zło. To jest jeden, wielki, szkalujący materiał.

Wybory w USA (Brązowy Goebbels): Hipokryzja: TVP mówi o nieobiektywnych mediach, plus hipokryzja co do krytyki wyborów korespondencyjnych.

Krwawe żniwo polityki otwartych drzwi (Brązowy Goebbels): PO-PSL miało przyjąć imigrantów i byśmy mieli poważny problem, ale PiS anty relokacja i nas uratował. Troska o ludzi musi być najważniejsza w polityce.

6 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53375625/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-6-listopada-20/

Opozycja naraża zdrowie i życie Polaków ZŁOTY GOEBBELS: Trzaskowski był na strajku kobiet, a zakazał Marszu niepodległości. Każda aktywność społeczną dokłada cegiełkę do zwiększonej liczby zarażeń. PO straszyło wyborami. Strajk Kobiet to wyzwiska i przepychanki.

Protesty wywołały mocny wzrost zakażeń (Srebrny Goebbels): Kolejne szpitale tymczasowe. Same protesty spowodowały wzrost o kilka tys zakażeń dziennie. Dziś 27086 zarażeń, 445 zgonów, 10995 wyzdrowiało. Zbudowaliśmy bufor łóżkowy, dziś mamy 10 tys wolnych łóżek. Najszybszy powrót do szkół za 3 tygodnie.

Żeby było tak, jak było (Srebrny Goebbels): Jacek Kozłowski działał w PO, a teraz jest w Polsce 2050. Podobni są do PO w polityce i poglądach, miał to być ruch społeczny a powstała partia. Czołowi liderzy PO na strajku kobiet. Strajk Kobiet i Polska 2050 flirtuje z PO.

Przedsiębiorcy nie zostaną bez pomocy (Brązowy Goebbels): Nowe tarcze i programy pomocowe.

7 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53397453/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-7-listopada-20/

Nowe koło ratunkowe dla przedsiębiorców ZŁOTY GOEBBELS: Argumentacja, że w innych krajach jest źle, więc u nas też musi. Wiele pomocy jest robionych po łepkach, w końcu to słabsza wersja tarcza z wiosny. Zalecanie mitycznego przekształcenia. Mimo zapewnień i zapowiedzi jak 1 tarcza była w pyte, nagle pojawił się bufor.

Niebezpieczny wzrost zakażeń po protestach ZŁOTY GOEBBELS: Z winy strajku Kobiet będą zgromadzenia na Narodowym (stadion), taki będzie nasz koniec. Nieważne, ile Polaków odejdzie z tego świata, najważniejszy polityczny interes opozycji. Zachęcanie do protestów w pandemii to kpina z zdrowego rozsądku i nieodpowiedzialność. Politycy opozycji nie oceniają obiektywnie tej sytuacji z Marszem a protestami.

Stan epidemii (Srebrny niewidzialny Goebbels): Brakuje zasobów a tu pełne zapasy i syte magazyny. Mityczny zespół prognozuje tak dobrze, że musi korzystać z hobbystycznej pracy 19-latka.

Wybory USA (Srebrny Goebbels): Inne media opisują ten temat normalnie, a TVP przejawia się niesamowitą ; stronniczością. Narracja dla widza: Biden wygrał, ale wybory są zapewne oszukane, i za Trumpa było lepiej bo ma wielu zwolenników.

Koronawirus zatrzymał świat (Brązowy Goebbels) Potęgowanie dramatycznej sytuacji w całej Europie, kiedy jak się nawet dokładnie wsłuchamy to możemy wywnioskować, że tam jest lepiej niż u nas. Przykład: Trudno we Włoszech: pacjenci w szpitalach z lekkimi objawami muszą zostawać w domu…przedstawienie jako zły stan, a PL to przecież jest już reguła od dawna.

8 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53417567/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-8-listopada-20/

Na froncie z niewidzialnym wrogiem (Srebrny niewidzialny Goebbels): Przedstawianie widzom rzeczywistości w kolorowych, przejaskrawionych barwach. Nie zabraknie nam respiratorów. Wiele nowych szpitali tymczasowych jest budowanych.

Sojusz PL-Amerykański (Brązowy Goebbels): Trump kocha Polskę. Budka popełnił błąd gratulując wygranej Bidenowi. PO myśli, że PO wygrało w USA z PiSem. Trump to nie PiS, a Biden to nie PO.

Wsparcie na czas pandemii (Brązowy Goebbels): Wsparcie dla Polskich firm i rodzin. Programy za miliardy złotych. Przedsiębiorcy, którzy nie dają sobie rady, mogą liczyć na politykę nowej szansy: przebranżowienie się, jak nie dajesz rady.

Aborcja niszczy sumienie matki (Brązowy Goebbels): Dzieci są cudowne, a matki żałują aborcji. Strajk kobiet chce zabijać dzieci na żądanie do urodzenia. Bogaci homoseksualiści płacą i wybierają sobie dzieci.

9 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53440559/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-9-listopada-20/

Dzieci na sprzedaż dla Homoseksualistów ZŁOTY GOEBBELS: Targi dzieci w Brukseli. Rzeczywistość jest brutalna: biedne matki z Indii są surogatkami. Surogacja to handel ludźmi, zakazany i uprzedmiotowienie kobiety. Zakazane międzynarodowo. 99% zamawianych dzieci na Ukrainie trafia za granice, w większości do par homoseksualnych. TVP po pół godzinnym nagraniu miała zakaz publikowania targów homo. Środowiska handlujące dziećmi i kobietami sprzymierzyły się ze Strajkiem Kobiet.

Opozycja nadal naraża zdrowie Polaków ZŁOTY GOEBBELS: Coraz mniej osób protestuje. Troski o zdrowie zabrakło w strajku kobiet. Lempart wyciągnęła tysiące ludzi na ulice by walczyć z rządem nie patrząc na pandemie. Trzaskowski był na protestach i zakazał 11 listopada. Aborcja nie może być sukcesem pediatrii.

Atakują TVP, sprzyjają Kremlowi ZŁOTY NIEWIDZIALNY GOEBBELS: Niewidzialny za nieprzedstawienie niewygodnych faktów. Materiał to jawne kłamstwo. Wystarczy przeczytać ostatnie skróty by zauważyć, że TVP nie informowało o zwycięstwie Bidena i jest to fakt szeroko komentowany politycznie. Również język materiału jest bardzo mocny.

Jest szansa na zwalczenie epidemii (Brązowy Goebbels): Miliony szczepionek dla Polaków już wkrótce. Dziś 21713 zarażonych, 173 zmarło. Łóżek covidowych i respiratorów jest ogromne wysycenie: zajęte 85/90 proc. W niektórych szpitalach respiratory i miejsce na OIOM są na wagę złota. Protesty zwiększyły zarażenia.

Królewska Ryba (Brązowy Goebbels): Brąz za jajogłowie historyczne. To nie jest tradycja stricte nie Wigilijna a Komunistyczna xD. Narracja rodem z PRLu.

10 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53459595/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-10-listopada-2/

Zwolennicy aborcji budzą irytację ZŁOTY GOEBBELS: Małe protesty blokują ulice wielkiej Warszawy. A to wszystko mimo pandemii i ogromnych kosztów społecznych. Łamanie prawa i przepisów pandemicznych spowodowało dystans społeczny do protestów i irytacje.

Jest szansa na pokonanie koronawirusa (Brązowy niewidzialny Goebbels): Ponowne przemilczanie o fatalnej sytuacji służby zdrowia. Minister Zdrowia: Tworzymy model dystrybucji szczepionek. Dziś 25484 zakażonych, 330 zmarło, 11290 wyzdrowiało. Święto Niepodległości spędźmy w domu.

11 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53484803/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-11-listopada-2/

Kto chce popsuć święto Polakom? ZŁOTY NIEWIDZIALNY GOEBBELS: Wyjechały dziesiątki samochodów, ale również kilka tysięcy pieszych, mimo pandemii. Braun nie wierzy w Covid. Polityczny wiec konfederacji. Wśród konfederatów są zakażeni, ich postawa jest irracjonalna. Grupy chuliganów związanych z konfederacją i chuliganami stadionowymi zgadywały się, by marsz zakłócić. Ataki na policje, ale za PO-PSL było wiele prowokacji. Trzaskowski się nie zgodził na marsz, a był na strajku kobiet.

Nie ma zgody na bezprawny dyktat ZŁOTY GOEBBELS: Praworządność to szantaż finansowy na państwa członkowskie. Lewica chce mieć wpływ na politykę wewnętrzną państw. Ogromne pole dowolnej interpretacji. Mechanizmy z państw totalitarnych, PL nie będzie kolonią. Ta decyzja to przyznanie po za traktatowych kompetencji i zerwanie z zasadami UE.

Wątpliwości trzeba wyjaśnić (Srebrny Goebbels): Mcacarrick oszukał wszystkich z JP2 na czele. Dziwisz jest niewinny. Dziennikarze zarzucają: Dziwisz tuszował przypadki pedofili, Strajk kobiet atakuje Kościół od wielu tygodni, a teraz jest pod domem Dziwisza.

Polska Walczy z koronawirusem (Brązowy niewidzialny Goebbels): Temat potraktowany po macoszemu, nie przedstawia wagi problemu. Więcej łóżek o 5k, aby odkorkować służbę zdrowia. Dziś 25 221 zarażonych, 430 zmarło, 12214 wyzdrowiało.

12 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53507667/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-12-listopada-2/

Bruksela chce władzy poza traktatami DIAMENTOWY GOEBBELS: Traktat o LGBT to zło szatańskie. Przedstawianie przesłanki o Praworządności jako celowe działanie Niemiec. Sugerowanie, że ten wychwalany od wielu tygodni fundusz UE jest gorszy niż to co obecnie mamy. I wiele więcej. Generalnie będąc w UE mamy stety/niestety obowiązek przestrzegania prawa UE, a materiał nie dość, że to prawo potępia, to kłamie ws powodów jego zastosowania i kłamie, że UE nie ma prawa tego zrobić.

Prowokacja i przemoc ZŁOTY GOEBBELS: Narracja promarszowa: niewielkie grupki chuliganów, pożar to nic groźnego, a policja źle reaguje bo Strajk Kobiet jest agresywniejszy i Policja ich nie atakuje. Z drugiej strony przedstawiono wersję policji, ale narracja jest na ich niekorzyść.)

13 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53526349/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-13-listopada-2/

Lewacka ideologia ponad wspólnotą ZŁOTY GOEBBELS: Praworządność to chęć wywierania politycznej presji na państwa bez niemieckiej agendy. Imigranci i homo adopcje to zło UE, które chcą w Polsce.

Prowokatorzy chcieli popsuć święto (Srebrny Goebbels): Krytyka innych mediów za przedstawianie realnych burd. Poza tym mamy stwierdzenie, że to byli sami prowokatorzy. No i ogrywanie Konfederacji jak dzieci: wskazanie winnego, oraz kłamstwa nt. bronienia marszu.

Abp Gądecki: JP2 został oszukany (Srebrny Goebbels): Materiał zbyt stronniczy, przedstawia osoby krytykujące tuszujące pedofilię za osoby kategorycznie o poglądach lewicowych.

Uniknęliśmy narodowej kwarantanny (Brązowy Goebbels): Szczepionka już wkrótce, rząd nie wprowadzi narodowej kwarantanny, liczba zarażeń jest stała.

Inwestycje ratują PL gospodarkę (Brązowy Goebbels): Polska największym placem budowy w Europie. W tym roku PKB skurczy się tylko 2.3%, mniej niż przewidywalni eksperci, a potem ekspresowy wzrost.

PL wzmacnia niezależność energetyczną (Brązowy Goebbels) Energetyka jest super, a Nord Stream 2 zablokowany.

14 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53547029/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-14-listopada-2/

Zakłócone patriotyczne święto ZŁOTY GOEBBELS: Materiał wybiela, wskazując na „nielicznych chuliganów”, atakuje działania Policji i ich postępowanie wobec znacznie bardziej pokojowemu Strajkowi Kobiet (który jest przedstawiany jako znacznie bardziej agresywne zło).

Bruksela chce powiązać budżet z ideologią ZŁOTY GOEBBELS: UE chce akceptacji par homoseksualnych w Polsce i zabijanie nienarodzonych dzieci. Mechanizm praworządności może wspierać postulaty strajku kobiet. UE po za tym łamie prawo.
Co dalej z 5 dla zwierząt? (Srebrny Goebbels): 5 dla zwierząt to rozwiązania z innych krajów UE. PAD za rolnikami, oddalił się od etosu inteligenckiego i od rządu. Dlaczego Prezydent się kłóci z rządem? Nie powinien.

Przestrzeganie restrykcji spowalnia epidemię (Brązowy niewidzialny Goebbels): Powstają kolejne szpitale tymczasowe, zaniżona liczba zakażeń z powodu braku testów.

15 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53575649/skrot-wiadomosci-tvp-15-listopada-2020-tvpiscodzie/
Jaka pomoc? (Srebrny Goebbels): Ministerstwo Kultury pomaga artystom, ale wielu artystów jest niewdzięcznych i sprzeciwia się władzy. W związku z wątpliwościami wstrzymana realizacja wsparcia.

Noś maseczkę, utrzymuj odstęp! (niewidzialny Goebbels): Temat potraktowany po macoszemu.

17 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53623347/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-17-listopada-2/

Polska i Węgry bronią unijnych traktatów ZŁOTY GOEBBELS: Powiązanie praworządności to zły mechanizm. Chcą wprowadzić ideologie eutanazji, LGBT. Skrajna lewica spierana przez brukselskie elity chce wpływać w całej UE. Presja UE na PL jest dlatego, że PL nie chce być taka jak inne kraje UE. 57 proc Polaków popiera działania rządu ws weta.

Nagrody mediów publicznych przyznane ZŁOTY GOEBBELS: Unikamy czarnej propagandy, warto mówić prawdę, pokazujemy jak jest, nie szukamy poklasku. Rzetelnie przedstawianie sytuacji z np. Covid przez TVP.

Minister zdrowia: najgorsze już za nami (Srebrny niewidzialny Goebbels): Sytuacja pandemiczna stabilizuje się. Kolejne szpitale tymczasowe, więcej łóżek i oddziałów covidowych.

Sędziowska kasta łagodna dla przestępców (Srebrny Goebbels): Z powodu 1 wyroku stworzono materiał, który atakuje całe sądownictwo na podstawie kilku przykładów. W dodatku jawne szkalowanie wyroków sądu jest w długotrwałym rozrachunku skrajnie niebezpieczne dla całego sądownictwa.

Nie ma zgody na finansowy szantaż (Srebrny Goebbels): Próbuje się narzucić mechanizmy praworządności niezdefiniowane w traktacie przy opłaceniu traktatu. Niemcy chcą sobie podporządkować kraje UE.

Przedsiębiorcy walczą z koronakryzysem (Brązowy Goebbels): Wzrosty gospodarcze: o 5.9 produkcja przemysłowa. sprzedaż o 2.5, eksport o 4.8, wynagrodzenia o ponad 5 i wiele więcej. Spadek PKB nie będzie tak dotkliwy jak w 1 fali.

19 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53673951/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-19-listopada-2/

Sejm przeciwko szantażowi Brukseli ZŁOTY GOEBBELS: Sejm wzmacnia mandat negocjacyjny premiera, opozycja anty weto i pro niemiecki projekt kryteriów ideologicznych. Nawet niemieccy europosłowie anty mechanizm. To karanie PL. UE anty reforma sprawiedliwości w PL.

Niemcy chcą zdominować UE ZŁOTY GOEBBELS: Niemcy się nie wyleczyli z nacjonalizmu. Praworządność zmusi Polskę do przyjęcia skrajnie lewicowej ideologii: imigranci, aborcja, eutanazja, adopcje homo. PiS w przeciwieństwie do PO nie jest uległy wobec Niemiec.

Lewaccy zadymiarze chcą wywołać chaos ZŁOTY GOEBBELS: Lempart potwierdza, że strajk kobiet jest zorganizowany i atakuje policje. Ogromne zagrożenie epidemiczne. Kaczyński: strajk kobiet kosztował życie wielu osób, macie krew na rękach, łamiecie artykuł, dopuściliście się zbrodni. Policjanci użyli środków przymusu bezpośredniego i będzie używać, bo musi przywracać porządek. Strajk Kobiet atakuje kobiety by chronić swoje interesy.

Opozycja realizuje strategie awantury ZŁOTY GOEBBELS: Czarzasty chciał wejść do sejmu bez legitymacji. Policjant popchnięty przez Czarzastego doznał poważnych obrażeń. Posłanki zaatakowały i popychały policjantów, a po chwili pokazywały legitymacje poselską. To działalność dla prezydencji niemieckiej UE i destabilizacji kraju.
Gwałtowny wzrost liczby ofiar pandemii (Srebrny Goebbels): Jest źle, ale służba zdrowia ciągle funkcjonuje sprawnie, a tak w ogóle to protesty są złe.

Ameryka nadal liczy głosy (Brązowy Goebbels): Nierzetelne przedstawienie sytuacji ws wyborów w USA.

20 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53694875/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-20-listopada-2/

Nie ma zgody na ideologiczny dyktat ZŁOTY GOEBBELS: Zdaniem państw UE propozycja niemiecka łamie traktaty i prawo UE. UE powinna przestrzegać prawa wg traktatów, nie może być Unią 2 standardów. Porozumienie budżetowe jest wyjątkowo korzystnie dla PL (choć chwilę wcześniej narracja TVP była inna)

Podwójne twarze protestu (Srebrny Goebbels): Wulgaryzm i agresywny język to obraz strajku kobiet. Lempart i Suchanow mają wiele za plecami: to jest obraz wszystkich ludzi na Strajku Kobiet.

Noś Maseczkę, utrzymuj odstęp (Brązowy Goebbels): Więcej łóżek, o 5k. Respiratory z magazynów są w pyte. W przyszłym miesiącu mogą być pierwsze szczepienia. Zmiany w egzaminach: 80% poziomu.

Wsparcie dla przedsiębiorców (Brązowy Goebbels): Tarcza jest w pyte. Spółki skarbu państwa radzą sobie w pyte. Produkcja przemysłowa wzrasta w pyte, wynik najlepszy w historii.

Inwestycje ratują PL Gospodarkę (Brązowy Goebbels): Wielkie inwestycje gospodarcze. Dzięki inwestycjom spadek PKB PL mniejszy niż w innych krajach Europy.

22 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53759941/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-22-listopada-2/

Apel o prawdę i szacunek ZŁOTY GOEBBELS: Jeżeli krytykujesz JP2, to jesteś zamachowcą o wiele gorszym od Ali Agcy (Naprawdę, ja tylko cytuje TVP).

Reakcja na nagonkę na policjantów ZŁOTY GOEBBELS: Ujawnienie tożsamości policjantów jest nieetycznie, nielegalne, naraża ich zdrowie i życie oraz ich najbliższych, a Strajk to robi! Opozycja zamieniła parlament na gry uliczne, język bluzg zamiast normalnego języka. Protesty się zadziwiająco zbiegają z negocjacjami z Brukselą. Mechanizm praworządności to zło
Mniej zakażeń koronawirusem (Brązowy niewidzialny Goebbels): Koloryzujemy rzeczywistość nieprawdziwymi barwami. PL dostanie rekordowe w UE 16 mln szczepionek.

Nowa pomoc dla firm (Brązowy Goebbels): Pomoc dla branż gastronomicznej i hotelowej, ratowanie miejsc pracy, jest dobrze.
23 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53780815/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-23-listopada-2/

Szokujące inspiracje zwolenników aborcji ZŁOTY GOEBBELS: Strajk Kobiet przedstawia zdjęcia, hasła i plakaty rodem z hitlerowskich Niemiec. Ataki na JP2 to przygotowania na głębsze zmiany, atak polityczno-ideologiczny. Serce JP2 to serce KK, serce Polski, bez JP2 nasze dni będą bardzo ułomne.

Noś maseczkę – chroń siebie i innych (Srebrny Goebbels): Strajk Kobiet zwiększył liczbę zakażeń. Kolejne szpitale tymczasowe. Pierwsze szczepionki będą dostępne już w grudniu. W styczniu zaszczepią się lekarze i służby mundurowe.

Rozmowy o odmrażaniu gospodarki (Brązowy Goebbels): Jednak stoki narciarskie mogą zostać otwarte, bo są super. 2 fala pandemii odbiła się na październiku, spadek sprzedaży 2%, ale odrodzenie handlu w grudniu uratuje wielu przed bankructwem. Przekop mierzei w pyte

24 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53799601/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-24-listopada-2/

Noś maseczkę, utrzymuj dystans! ZŁOTY GOEBBELS: Zbytnie przekoloryzowanie rzeczywistości, manipulacje, zatajenie obszaru pandemii i oszukiwanie o skali pandemii. Złoty dlatego, bo było tego pod tym materiałem wyjątkowo dużo.

Tajemnice włoskiej willi Giertychów ZŁOTY GOEBBELS: Zarzuty dla Giertycha. Kasta sędziowska jest blisko z Giertychem, Giertych bierze udział w rebelii w Polsce (Walka o sądy), i sędziowie spłacają mu dług.

Wulgarne hasła i niejasne interesy ZŁOTY GOEBBELS: Strajk Kobiet to prywatna firma Marty Lempart. Plują na patriotyzm. Plakat z płonącym kościołem namawia do ataków, podobny do plakatu nazistowskiego. To wykreowany medialny spektakl. Skrajna lewica była szkolona w Warszawie.

Ideologiczna presja na Polskę (Srebrny Goebbels): Europosłowie PiS walczą. UE chce nam zabrać pieniądze. Praworządność workiem bez dna, jest tam nawet ideologia. Polityczna presja na Polskę, PL i Węgry anty fundusze skrajnie lewicowej UE.

25 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53818021/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-25-listopada-2/

Zwolennicy aborcji szkodzą Polsce ZŁOTY GOEBBELS:

PL i Węgry grożą wetem, anty ideologiczne mechanizmy. UE każe nam się zgłosić do TSUE, ale to jest złamanie prawa. Coraz mniej krajów popiera ten mechanizm. Niemcy mają bardziej upolityczniony sąd niż Polska. Bruksela może wykorzystać zdjęcia ze strajku. Strajk jest na zlecenie, zaplanowany.

Gwiazdor TVN skazany za seks z nieletnią ZŁOTY GOEBBELS: Materiał ma głównie na celu zaatakować TVN i środowiska kojarzone z antypisem. Słowa ws Wojewódzkiego były dennej jakości. Zbyt propagandowo.

Minister zdrowia: ferie spędźmy w domu (Srebrny Goebbels): Pacjenci onkologiczni: nie przekładajcie leczenia, nie ważne że oddziały onkologiczne przerobiono na covidowe. Premier: decyzja o otwarciu stoków podejmie rządowy zespół zarządzania kryzysowego, który jest w pyte i podejmuje najlepsze decyzje. Zostanie w domu ferie jedyną bronią, która nas obroni przed 3 falą pandemii.

Nielegalni imigranci zalewają Europę (Brązowy Goebbels)

Służby graniczne za granicą są słabe. Agresja policji jest słuszna. Wiele imigrantów jest złych.

26 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53838451/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-26-listopada-2/

PL i Węgry bronią UE ZŁOTY GOEBBELS: Środki Unijne muszą trafić jak najszybciej, ale bez mechanizmów. Veto łączy, nie dzieli. Pod byle pretekstem odbiorą nam fundusze. Polska odważyła się sprzeciwić światu rodem z Orwella.

Kto płaci, ten ma prawo wymagać? ZŁOTY GOEBBELS: Część polityków opozycji wmawia Polakom, że nie powinniśmy korzystać z naszych praw, bo dostajemy pieniądze. Zachód nas wyzyskuje gospodarczo i politycznie. Niemcy nie są w UE płatnikiem netto, a zwycięzca netto. Niemcy zyskują.

Europosłowie żądają prawa do zabijania (Srebrny Goebbels): Dyskusja i rezolucja potępiająca PL. Odciąć fundusze dla PL to cel UE. Niemcy chcą decyzje anty PL społeczeństwo, bo społeczeństwo głosowało przeciw PL opozycji. Łamią kręgosłup polski od kilkudziesięciu lat.

Zwolennicy aborcji grają życiem Polaków (Srebrny Goebbels): Strajk kobiet w środku 2 fali pandemii, lekceważą niebezpieczeństwo. Lempart jest zła i przeklina. Na strajku kobiet zarażało się mnóstwo osób. Liczne ataki na kościoły, przerywanie mszy.

Noś Maseczkę, Utrzymuj Odstęp! (Brązowy niewidzialny Goebbels): Pełnie zabezpieczony personel i miejsca. Niemcy źle walczą z koronawirusem.

Kolejne 40 mld zł na pomoc dla firm (Brązowy Goebbels): Tarcza jest super. Jesteśmy w trakcie ostrej recesji, a radzimy sobie dobrze.

Nielegalni imigranci paraliżują Europę (Brązowy Goebbels)

Sakiewicz jako moralizator. Błądzeniem ws imigrantów chce się podkopać całą istotę UE: jest nawet krytyka opozycji, że lubią UE jako ogół.

27 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53861181/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-27-listopada-2/

Sondaż: Polski rząd ma prawo do weta ZŁOTY GOEBBELS: Sondaż jak i materiał po sondażu to jeden wielki zabieg propagandowy. Czym innym jest zgadzanie/ nie zgadzanie się na coś, a czym innych istnienie/ nie istnienie czegoś. Odpowiedź TAK jest jak najbardziej prawidłowa i oczywista, ale przedstawia się ją jako zgodę społeczeństwa, by to weto zastosowano.

PL płaci i ma prawo wymagać (Srebrny Goebbels): Tytuł materiału sugeruje…wiecie co i to jest bardzo dziwne, kiedy chodzi o praworządność. W dodatku te wszystkie dane…są przedstawiane jak jeden wielki zarzut. Zagranica winna bo zarabia.

Ogromne podwyżki opłat w Warszawie (Srebrny Goebbels): Trzaskowski wspiera Strajk Kobiet i chce zabrać policjantom pieniądze. Wzrost opłat w Warszawie jest skandalem.

Noś maseczkę, utrzymuj odstęp (Brązowy Goebbels): Stabilizacja liczby zakażeń: poniżej 20 tys. Coraz mniej ludzi w szpitalach. Pomoc dla wielu branż: Tarcza 2.0, 40 mld zł.

Opozycja podzielona i skłócona (Brązowy Goebbels): Opozycja wykorzysta czas konstruktywnie, czy kontynuacja strategii ulica i zagranica?. Opozycje więcej dzieli niż łączy. Koniec współpracy PSL i Kukiz, PSL lubi się farbować.

Sławomir Nowak zostaje w areszcie (Brązowy Goebbels): Każda nowa informacja jest związania z kolejnym powtórzeniem całej biografii, w dodatku przytacza się inne sprawy, zwłaszcza z podkreśleniem przywiązania do opozycji.

29 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53910841/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-29-listopada-2/

Zwolennicy aborcji atakują Państwo Polskie (Srebrny Goebbels): Coraz więcej agresywnych zachowań prowokujących policje. Lempart chce anarchii i obalenia demokratycznie wybranej władzy. Nowacka spryskana gazem, ale nie powinna przeszkadzać w interwencji policyjnej.

Opozycja ryzykownie gra polexitem (Srebrny Goebbels): PL i Węgry za wetem, Słowenia i Portugalia popierają Polskę. Cel UE to odebranie suwerenności państwom narodowym. Opozycja chce wykorzystać PolExit do gry politycznej, jak Cameron, ale tam Brytyjczycy wyszli z UE. Bycie w UE jest korzystne. 80% Polaków pro UE.

Noś Maseczkę- Chroń siebie i innych (Brązowy niewidzialny Goebbels): Znowu brak informowania o pełnej skali przyczyn skutków pandemii i działania rządu.

Inwestycje na ratunek gospodarce (Brązowy Goebbels): Rząd PiS buduje inwestycje, rządy PO-PSL wstrzymywały.

30 Listopada https://www.wykop.pl/wpis/53932817/skrot-propagandowych-wiadomosci-tvp-30-listopada-2/

Sprzeciw wobec mechanizmu zniewolenia ZŁOTY GOEBBELS: Coraz większe wsparcie z innych krajów. UE chce kwestie ideologiczne w PL dzięki mechanizmom. Czego chce UE w PL: Łatwiejsze zabijanie nienarodzonych dzieci i skrajna ideologia Europy zachodniej, czyli LGBT i edukacja seksualna. Lewacka mentalność chce nam odbierać pieniądze szantażem ekonomicznym.

Opozycja ponad prawem i rozsądkiem? (Srebrny Goebbels): Opozycja wykorzystuje użycie gazu do politycznej. Strajk Kobiet Lempart nie jest pokojowy. Opozycja j sprzyjające jej media milczą o agresji uczestników Strajku. Posłowie PiS w szpitalach, opozycja na ulicy.

TVP jednoczy Polaków (Srebrny Goebbels): Rekordowe wyniki oglądalności, świetnie programy.

Noś maseczkę, utrzymuj dystans (Brązowy niewidzialny Goebbels): Plan dla pracy i rozwoju Gowina: dotacje, postojowe, zwolnienie z ZUS. Zaledwie 5733 zarażeń, 121 zgonów.

#tvpiscodzienny #tvpis #protest #bekazpisu #koronawirus #gruparatowaniapoziomu #tvp #propaganda #gospodarka #uniaeuropejska

No Comments

Comments are closed.