Rozwala mnie głupota ludu….

9 stycznia 2021
Rozwala mnie głupota ludu. Hitem jest znalezisko o wzroście gospodarki w Chinach. Dopisek do znaleziska: A jak tam lockdowny w Amerykach i innych Europach na kiju?

Chiny poradziły sobie z koronawirusem przez zamordyzm. Ogromne lockdowny, opustoszałe Wuhan, dezynfekcja na każdym rogu ulicy, mierzenie temperatury na każdym rogu ulicy i tak dalej. A to wszystko przy malutkich liczbach zakażeń po to żeby wirus się nie rozprzestrzenił. Parę miesięcy takiego stanu i teraz sobie żyją normalnie.
Europa jest w kontraście do tego i działa drogą środka. Lockdowny są malutkie ale są i zażynają gospodarkę. Przy okazji umiera ogrom ludzi, bo wirus się rozprzestrzenia. To wszystko w imię najgłupszej strategii jaką można przyjąć w imię pandemii czyli „wypłaszczania krzywej”.

Tylko że lud w Europie (i USA) jest głupi. Nie zastanawia się jak należałoby walczyć z wirusem, tylko łe, łe, wolność nam odbierają. Próbuje się zadowolić ten głupi lud, i liczy się, że może nas szczepionka uchroni. Na szczęście lud nie umie wyciągać wniosków co widać po tym znalezisku. Coś tam się pogada, nie powie się, że umiera w Polsce 70k ludzi ponad normę w 3 miesiące, no i jakoś to będzie.

#koronawirus #chiny #europa #szczepienia

No Comments

Comments are closed.