W sumie beka jakby tak…

10 czerwca 2021
W sumie beka jakby tak popatrzeć z boku, jak ludzie bardzo są odporni na nową technologię:

– Powstawały pierwsze samochody to był krzyk koniarzy i koniar że to pokraczne i wolne pojazdy nigdy nie zastąpią dorodnego ogiera z qutasem…
– Powstał internet, przez długi czas większość uznawała to jako coś mało rewolucyjnego, coś co nie jest prawdziwe a na pewno nie podadzą tam swojego nr karty. Nawet jeszcze do niedawna urzędy w Polsce nie za bardzo chciały respektować maila (na szczęście lockdowny to przyśpieszyły) i tylko papier z pieczątką się liczy a najlepiej osobiście XD. Część ludzi wciąż robi przelewy na poczcie bo albo nie ma albo boi się kont bankowych.
– No i tu pojawia się #btc i reszta #kryptowaluty oraz #blockchain I jak to w standardzie na temat nowej technologi część dzbanów cały czas psioczy, że to nigdy nie wejdzie jako środek płatniczy, że BTC umrze, że transakcje trwają lata (a to wszystko zależy od poziomu twojej wiedzy, bo są darmowe i natychmiastowe przelewy)… Może się coś zmienić lub ewoluować, ba BTC może i nawet upaść ale w jego miejsce powstanie coś nowego. A prawda jest taka że ta technologia nie zniknie i wpłynie na nasze finanse oraz zmieni nasze życie na zawsze czy tego chcecie czy nie. W ostateczności nikt wam nie broni dojeżdżać koniem do pracy.

#ekonomia #gospodarka #gielda #bitcoin #technologia #finanse #bankowosc #banki

No Comments

Comments are closed.